Kerff - Compagnie Cecilia

Koop tickets
  • do 12 november 2026 van 20:00 tot 21:40
Welkom in café Champs Elysees. Uw ober van dienst is Marcel Kerff, de twee stamgasten zijn muzikanten Ben en Ben die wachten. Waarop wordt op het eind van de voorstelling verrassend duidelijk.
Marcel Kerff. Slagerszoon uit de Voerstreek maar vooral wielrenner eind 19de eeuw. Zijn levensverhaal leest als een avonturenroman. Niet te geloven en toch is alles waar.
Sebastien Dewaele fietst er schalks doorheen en wij hangen aan zijn lippen. Langs de eerste fiets tegen de muur van meneer den dokteur, via de eerste kermiskoersen naar de Tour de France en het kasteel waar hij jaren als butler werkte om te eindigen bij een vergissing die hij met de dood bekocht.
Een raak portret van een volksfiguur vol humor en tragiek. Absoluut ook voor niet-koersfans!
I.s.m. KOERS. Museum van de Wielersport Roeselare


Van en met: Sebastien Dewaele - Van en zonder: Daan Borloo - Livemuziek: Ben Van Camp en Ben Brunin - Decor: Anton Leysen - Promobeeld: Kaat Pype - Scènefoto’s: Kurt Van der Elst - Kostuums: Marij De Brabandere - Licht- en geluidontwerp: Jannes Dierynck, Marjolien Cuypers en Saul Mombaerts - Productie: Compagnie Cecilia vzw - Coproductie: Perpodium - Met de steun van: de Vlaamse Gemeenschap, Stad Gent en de Tax Shelter-maatregel van de Belgische Federale Overheid via Cronos Invest - Met dank aan: KOERS. Museum van de Wielersport – Roeselare en Optiek Matthijs Gent
 

Locatie

Cultuurcentrum De Spil
Hippoliet Spilleboutdreef 1 , 8800 Roeselare

Prijs

  • Basistarief €18
  • -26 jaar €10
  • bundelprijs €15
  • vrijetijdspas RSL €9

Reserveer

Contact

Organisatie

Cultuurcentrum De Spil
Hippoliet Spilleboutdreef 1 , 8800 Roeselare
Website
www.despil.be/