Vakantie, dat betekent dat je na betaling van een toegangsticket bij KOERS opnieuw kan aansluiten op een gratis groepsrondleiding.
Het museum heeft in zijn meer dan 25-jarige geschiedenis tal van unieke objecten verzameld. Heel vaak kleeft aan die objecten een bijzonder verhaal. Denk maar aan de verloren Lombardije-beker van Jean-Pierre Monseré, de fiets van Rodolfo Muller uit de allereerste Tour of de shirts van Wout van Aert, Remco Evenepoel of Tadej Pogacar.
Opdat ook individuele bezoekers die beklijvende wielerverhalen zouden meekrijgen, krijgt iedereen de kans om in de herfstvakantie aan te sluiten op een gegidste rondleiding. De gidsbeurt gaat door op donderdag 5 november en begint om 14.30u stipt. Deelname aan de rondleiding is na aankoop van een toegangsticket gratis.
Een extra reden nodig om aan te sluiten? KOERS schakelt voor deze rondleiding de eigen medewerkers in. Zij geven een unieke blik achter de schermen en vertellen meer over de enige, échte schatkamer van het wielrennen. Vooraf inschrijven om zeker te zijn van een plekje is aangewezen, maar niet verplicht.
Let wel: er zijn 20 plaatsen en vol is vol. De rondleiding duurt een tweetal uur.
Verzeker je van je plaats en schrijf je gratis in via de webshop van KOERS!
Wanneer?
- Donderdag 5 november om 14.30u
Locatie
Prijs
- gratis
Reserveer
Contact
- koersmuseum@roeselare.be
- Tel.
- 051 26 24 00
- Website
- koersmuseum.be

