Samen schermtijdafspraken maken

Reserveer plaatsen
  • do 22 oktober 2026 van 18:30 tot 20:00

Interactieve ouder-kindworkshop over schermgebruik.

Schermtijd zorgt in elk gezin wel eens voor discussies. Krijgt je kind (binnenkort) een eerste smartphone? Dan is voorkomen beter dan genezen. Tijdens deze interactieve workshop ga je als ouder samen met je kind in gesprek hierover. Rekening houdend met elkaars meningen en verwachtingen werk je stap voor stap naar afspraken toe die voor iedereen haalbaar zijn.

Het doel van de workshop is niet om als ouder politieagent te leren spelen, maar wel om samen met je kind op zoek te gaan naar wat binnen jullie gezin kan werken. Na afloop ga je naar huis met een eerste aanzet voor duidelijke schermtijdafspraken thuis.

Deze sessie wordt georganiseerd door Kenniscentrum ARhus i.s.m. Huis van het Kind Roeselare, mogelijk gemaakt door CM Gezonde Buurt.


Praktisch

  • Deze workshop is gericht op ouders met kinderen die een eerste smartphone hebben of krijgen.
  • Je volgt als ouder de workshop samen met je kind(eren). Idealiter kom je in duo (1 ouder + 1 kind), zo hoef je als ouder je aandacht niet te verdelen.


Tournée digitale in oktober

Van gratis hulp bij smartphone- of computervragen tot het bijleren over digitale toepassingen, én digitaal plezier voor jong en oud: tijdens Tournée digitale in oktober valt er voor iedereen wat te beleven. Laat je door verschillende Roeselaarse organisaties trakteren op tal van digitale proevertjes. Santé!

info en programma

Locatie

ARhus De Munt
De Munt 8 , 8800 Roeselare

Prijs

  • gratis

Organisatie

Kenniscentrum ARhus
De Munt 8 , 8800 Roeselare
Website
http://www.arhus.be

Niveau Nederlands

Je spreekt of begrijpt nog geen of niet zo veel Nederlands
Taaliconen helpen anderstaligen een geschikte activiteit, workshop of cursus te kiezen.