De Andere Film - Primavera

Koop tickets
Cultuurcentrum De Spil
  • di 27 oktober 2026 van 20:00 tot 21:50
Venetië 18de eeuw. Cecilia leeft sinds haar geboorte in het wees- en vondelingenhuis Pietà, maar blijft vurig hopen dat haar moeder haar op een dag komt ophalen. Het meisje dat een buitengewoon muzikaal talent heeft, maakt er deel uit van het beroemde orkest dat vooral optreedt voor de gulle mecenassen, zij het achter een masker. Wanneer Antonio Vivaldi daar leraar wordt, begint ze zich nochtans vragen te stellen bij haar toekomst, uitgestippeld door de instelling.

Damiano Michieletto, beroemd opera-regisseur, zet die ervaring in voor zijn debuut in de filmwereld. Hij baseerde zich op
een roman en op het leven van Antonio Vivaldi, priester en componist die jarenlang verbonden was aan het weeshuis Pietà. De muziek speelt een hoofdrol in het parcours en de ontvoogding van Cecilia.

‘Primavera’ is een indrukwekkend kostuumdrama: prachtige fotografie, weelderige decors en een sublieme soundtrack zorgen voor een onvergetelijke reis naar het Venetië van de 18de eeuw.

Locatie

Cultuurcentrum De Spil
Hippoliet Spilleboutdreef 1 , 8800 Roeselare

Prijs

  • Basistarief 8
  • -26 jaar 7
  • vrijetijdspas RSL 4

Reserveer

Contact

Organisatie

Cultuurcentrum De Spil
Hippoliet Spilleboutdreef 1 , 8800 Roeselare
Website
www.despil.be/