In het najaar van 2025 zullen opnieuw volle maan kerktorenbezoeken georganiseerd worden. Op 5 december zit de groep van 18u reeds vol, vandaar dat er een extra groep om 19u zal doorgaan. Op 5 december is het tevens ook EEN SUPERMAAN!
Aangezien het de laatste keer is dat dit zal doorgaan wacht je best niet te lang met inschrijven! Dat kan via https://www.hooglede.be/inschrijvingen.
De lichten van de kerktoren worden niet aangestoken, maar we gaan op pad met eigen verlichting/zaklamp/koplamp. Nadien genieten we van een hapje en drankje in een lokale horecazaak.
Of we de volle maan effectief zullen zien hangt natuurlijk af van de weersomstandigheden, maar de beklimming in het donker en het zicht op de verlichte omgeving boven zal fantastisch zijn.
Locatie
Prijs
- Basistarief €5
Reserveer
Leeftijd
vanaf 8 tot 99 jaarContact
- kristof.devriendt@hooglede.be
- Tel.
- 051 / 23 13 97
- Website
- www.visithooglede.be

