Trage Yoga
Mijn Easy flow yoga is gebaseerd op het vertragen van vinyasa yoga in combinatie met de zachte bewegingen die ook in een zwangerschapsyoga wordt aangerijkt. In een easy flow les gaan we langzaam en bewust bewegen. De focus ligt op gemakkelijke bewegingen die je thuis ook kan doen, het ervaren van hoe je lichaam beweegt en wat je lichaam nodig heeft. We herhalen de bewegingen op het ritme van de ademhaling en gaan zo onze eigen energie opkrikken. We passen mindfullness toe om meer in contact te komen met het lichaam en de geest en de rust terug te vinden in ons dagelijks leven. Kom gerust eens een lesje mee doen.
Wat heb je nodig?
Breng comfortabele kledij mee waarin je makkelijk kan bewegen. Alle materiaal is voorzien, maar heb je zelf een yogamatje dat je wil meebrengen, breng dit gerust mee. Kom zeker op tijd - de les start stipt. Iedereen is welkom, het maakt niet uit of je een beginner of een pro bent.
Is het je eerste keer bij JadeYoga.be? Kom 15 minuten voor de les start, zo kunnen we de tijd nemen om al je vragen te beantwoorden en je wegwijs te maken in de studio.
Kom op tijd, vanaf 15 minuten voor de les start kan je binnen in de yoga shala, in de vorige les nog bezig, wacht beneden en neem ondertussen gerust een theetje.
Wanneer
Openingsuren
- vrijdag15:00 tot 16:00
Locatie
Prijs
- Basistarief €15
- 10 beurtenkaart €130
- Jaarabonnement €890
- maandabonnement €110
- proefles €12,5
Reserveer
Leeftijd
vanaf 18 jaarContact
- info@jadeyoga.be
- Tel.
- 0032473541735
- Website
- www.jadeyoga.be



